İzmir Çeşme Transfer Hizmeti


Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisi şüphesiz ki Çeşme’ dir. Gerek plajı ile ünlü Boyalık Plajı, gerçek bir fenomen haline gelen yerler arasında olan Aya Yorgi Beach ve renkli gecelerin yaşandığı gece kulüpleri ile sadece yerli turistlerin değil, yabancıların da en gözde mekanlarından. Bu güzel ve şirin tatil beldesinin yazın yoğun olması elbette bazı sıkıntıları da beraberinde getirmekte.

İzmir Havalimanı Transfer hizmeti için en çok kullanılan tercih de elbette Çeşme hattı oluyor. İzmir Çeşme Transfer Hizmeti her daim favori ve gözde bir sektör olarak adlandırabiliriz. www.izmir724transfer.com olarak biz de size güvenli ve konforlu bir hizmeti, VİP VİTO araçlar ile sunmaktayız. Yoğun dönemde verdiğimiz İzmir Araç Kiralama Hizmeti de bu sorunları gidermede önemli bir rol oynamaktadır..

Çeşme İzmir’ den sadece 94 km uzaklıkta ve otoban bu bölge için olmazsa olmaz. Yoğun trafiği unutturan ise sıcak şifalı sular, harika bir güneş, elenmiş gibi kumlar ve berrak bir deniz. Bunların yanı sıra ünlü Çeşme Kalesi, Marinadaki lüks yatlar, butik ve pahalı restorantları, Arnavut kaldırımından yürüyerek göreceğiniz eski Rum evleri ve elbette ki sörf merkezi Alaçatı mutlaka görmeniz gereken noktalar.